Bockbier 07/08
+++ Bockbier 07/08 (34speeldag): FC Alpen-Opi-SpVgg Vögtländische Moosmänner 4:3 +++ Traktor Schlumpfhausen (A)-Preißepöhler Rasentiger 7:8 +++ Abstinenter Plauener (N)-MAXimum Power (N) 8:6 +++ CdD Ebrosius-Metro Stars Reston 9:5 +++ Mattchester City-SV Oberpfälzer Mädel's 2:8 +++ FSV M 05 (N)-SV Waschbrettbauch 9:6 +++ TSV Elte66 (N)-TuS Bigamie 5:9 +++ AC Milan 811-FC Wetzendorf 07 7:9 +++ VFC III (N)-Kickers Juwe 4:6 +++
Kalender
Uitslagen/Stand
Wedstrijdschema
Kruistabel
Grafiek
Statistieken
Info
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
30. Speelronde van 09.05.2008 tot 11.05.2008
FC Alpen-Opi
-
SV Oberpfälzer Mädel's
6
:
9
Abstinenter Plauener (N)
-
TuS Bigamie
4
:
4
CdD Ebrosius
-
FC Wetzendorf 07
6
:
10
Mattchester City
-
VFC III (N)
6
:
6
Mattchester City
-
VFC III (N)
6:6
NOTITIE:
Ersatztipp für Mattchester City
FSV M 05 (N)
-
AC Milan 811
11
:
7
TSV Elte66 (N)
-
Kickers Juwe
7
:
7
Preißepöhler Rasentiger
-
MAXimum Power (N)
9
:
6
SpVgg Vögtländische Moosmänner
-
Metro Stars Reston
3
:
9
Traktor Schlumpfhausen (A)
-
SV Waschbrettbauch
7
:
3
VR:TEG: 120 VR:TEG/Spel: 13.33
<= Vorige speelronde
Volgende speelronde =>
Stand
Thuis
Uit
Heenronde
Terugronde
30. Speelronde
WED
WIN
GEL
VER
VR:TEG
SLD
PNT
1
AC Milan 811
AC Milan 811
Strafpunten:
-3 (ab Speelronde 2)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-5:-4 (ab Speelronde 2)
13
9
2
2
73
:
63
10
29
2
Kickers Juwe
13
8
4
1
76
:
52
24
28
3
Mattchester City
Mattchester City
Strafpunten:
-1 (ab Speelronde 30)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-6:-6 (ab Speelronde 30)
13
8
2
3
61
:
48
13
25
4
FSV M 05 (N)
13
7
4
2
67
:
55
12
25
5
FC Alpen-Opi
13
7
3
3
65
:
56
9
24
6
Metro Stars Reston
Metro Stars Reston
Strafpunten:
-3 (ab Speelronde 2)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-5:-2 (ab Speelronde 2)
13
6
3
4
73
:
56
17
21
7
Traktor Schlumpfhausen (A)
Traktor Schlumpfhausen (A)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-4:-5 (ab Speelronde 19)
13
7
0
6
58
:
53
5
21
8
SV Oberpfälzer Mädel's
13
5
4
4
58
:
53
5
19
9
Preißepöhler Rasentiger
13
6
1
6
60
:
61
-1
19
10
TuS Bigamie
13
5
2
6
56
:
66
-10
17
11
TSV Elte66 (N)
13
5
2
6
65
:
63
2
17
12
VFC III (N)
VFC III (N)
Strafpunten:
-6 (ab Speelronde 18)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-28:-27 (ab Speelronde 18)
13
7
2
4
49
:
35
14
17
13
FC Wetzendorf 07
13
5
1
7
68
:
67
1
16
14
SV Waschbrettbauch
13
2
4
7
42
:
56
-14
10
15
Abstinenter Plauener (N)
Abstinenter Plauener (N)
Strafpunten:
-1 (ab Speelronde 2)
13
2
3
8
45
:
60
-15
9
16
MAXimum Power (N)
13
2
3
8
50
:
68
-18
9
17
SpVgg Vögtländische Moosmänner
SpVgg Vögtländische Moosmänner
Strafpunten:
-8 (ab Speelronde 2)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-17:-16 (ab Speelronde 2)
13
2
2
9
45
:
75
-30
8
18
CdD Ebrosius
CdD Ebrosius
Strafpunten:
-3 (ab Speelronde 27)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-5:-3 (ab Speelronde 27)
13
2
2
9
38
:
64
-26
5
TesamenVR:TEG: 3035 VR:TEG /Spel: 9.92
Huidige Speeldag afdrukken
Afdeling kalender afdrukken
Naar competitieoverzicht
Laatste update competitie: 30-07-19 19:46
Pagina opgebouwd in: 0.0830 sek.
LMO
4 for PHP7 -
© 1997-2019 LMO-Group