Bockbier 07/08
+++ Bockbier 07/08 (34speeldag): FC Alpen-Opi-SpVgg Vögtländische Moosmänner 4:3 +++ Traktor Schlumpfhausen (A)-Preißepöhler Rasentiger 7:8 +++ Abstinenter Plauener (N)-MAXimum Power (N) 8:6 +++ CdD Ebrosius-Metro Stars Reston 9:5 +++ Mattchester City-SV Oberpfälzer Mädel's 2:8 +++ FSV M 05 (N)-SV Waschbrettbauch 9:6 +++ TSV Elte66 (N)-TuS Bigamie 5:9 +++ AC Milan 811-FC Wetzendorf 07 7:9 +++ VFC III (N)-Kickers Juwe 4:6 +++
Kalender
Uitslagen/Stand
Wedstrijdschema
Kruistabel
Grafiek
Statistieken
Info
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
28. Speelronde van 26.04.2008 tot 27.04.2008
FC Alpen-Opi
-
TuS Bigamie
7
:
3
Abstinenter Plauener (N)
-
VFC III (N)
6
:
8
Abstinenter Plauener (N)
-
VFC III (N)
6:8
NOTITIE:
Ersatztipp für VFC III
CdD Ebrosius
-
AC Milan 811
3
:
5
Mattchester City
-
TSV Elte66 (N)
9
:
5
FSV M 05 (N)
-
Kickers Juwe
5
:
10
MAXimum Power (N)
-
Metro Stars Reston
6
:
6
Preißepöhler Rasentiger
-
SV Oberpfälzer Mädel's
0
:
4
SpVgg Vögtländische Moosmänner
-
SV Waschbrettbauch
6
:
6
Traktor Schlumpfhausen (A)
-
FC Wetzendorf 07
9
:
6
VR:TEG: 104 VR:TEG/Spel: 11.56
<= Vorige speelronde
Volgende speelronde =>
Stand
Thuis
Uit
Heenronde
Terugronde
28. Speelronde
WED
WIN
GEL
VER
VR:TEG
SLD
PNT
1
FC Alpen-Opi
14
9
3
2
72
:
56
16
30
2
SV Oberpfälzer Mädel's
14
7
5
2
77
:
53
24
26
3
Mattchester City
Mattchester City
Strafpunten:
-1 (ab Speelronde 30)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-6:-6 (ab Speelronde 30)
14
8
1
5
70
:
62
8
25
4
Traktor Schlumpfhausen (A)
Traktor Schlumpfhausen (A)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-4:-5 (ab Speelronde 19)
14
8
1
5
74
:
57
17
25
5
Metro Stars Reston
Metro Stars Reston
Strafpunten:
-3 (ab Speelronde 2)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-5:-2 (ab Speelronde 2)
14
8
0
6
74
:
65
9
24
6
AC Milan 811
AC Milan 811
Strafpunten:
-3 (ab Speelronde 2)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-5:-4 (ab Speelronde 2)
13
6
3
4
65
:
65
0
21
7
FC Wetzendorf 07
14
6
2
6
74
:
71
3
20
8
FSV M 05 (N)
14
5
3
6
56
:
75
-19
18
9
SV Waschbrettbauch
14
4
4
6
68
:
73
-5
16
10
Preißepöhler Rasentiger
15
5
1
9
67
:
85
-18
16
11
TuS Bigamie
14
4
3
7
55
:
68
-13
15
12
Kickers Juwe
14
4
3
7
77
:
84
-7
15
13
Abstinenter Plauener (N)
Abstinenter Plauener (N)
Strafpunten:
-1 (ab Speelronde 2)
14
5
0
9
65
:
82
-17
15
14
SpVgg Vögtländische Moosmänner
SpVgg Vögtländische Moosmänner
Strafpunten:
-8 (ab Speelronde 2)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-17:-16 (ab Speelronde 2)
15
3
5
7
56
:
68
-12
14
15
MAXimum Power (N)
15
4
2
9
71
:
82
-11
14
16
VFC III (N)
VFC III (N)
Strafpunten:
-6 (ab Speelronde 18)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-28:-27 (ab Speelronde 18)
13
4
1
8
74
:
77
-3
13
17
TSV Elte66 (N)
13
4
1
8
69
:
76
-7
13
18
CdD Ebrosius
CdD Ebrosius
Strafpunten:
-3 (ab Speelronde 27)
Straf-/Bonus Doelpunt:
-5:-3 (ab Speelronde 27)
14
3
3
8
44
:
61
-17
12
TesamenVR:TEG: 3035 VR:TEG /Spel: 9.92
Huidige Speeldag afdrukken
Afdeling kalender afdrukken
Naar competitieoverzicht
Laatste update competitie: 30-07-19 19:46
Pagina opgebouwd in: 0.1020 sek.
LMO
4 for PHP7 -
© 1997-2019 LMO-Group